otmarka@otmarka.cz | 561 66 Těchonín 192 | tel: | +420 732 502 876 | +420 736 138 267

Restaurace

Naše restaurace nabízí příjemné posezení v nekuřáckém prostředí s kapacitou 40  míst přímo v restauraci, dalších 30 míst máme připraveno v salonku.

pension Otmarka

V letních měsících máme pro Vás připravenou zahrádku s altánem a grilem.

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici trampolína, houpačky, pískoviště.


salónek

pension Otmarka Salónek je ideální místo pro situace, kdy potřebujete soukromi. Kapacita 30 míst zaručuje dostatek místa pro rodinné i firemní akce. V salónku je umístěn kulečník a šipky pro pohodové trávení času. Ať už slavíte jakoukoliv událost, zde najdete soukromí i zábavu v příjemném protředí.


letní zahrádka

pension Otmarka V letních měsících při příznivém počasí nabízíme posezení na zahrádce i v zahradním altánku, kde je umístěn gril. Součástí zahrádky je i hřiště pro naše nejmenší návštěvníky. Pískoviště s domečkem, houpačky se skluzavkou nebo trampolínu jistě děti ocení. Obsluha na zahrádce i v altánku je samozřejmostí. Je možno zahrát si i kuželky či stolní tenis.


dětský koutek

pension Otmarka Trampolína, skluzavka, houpačka, malý domek. Tato dětmi oblíbená místa u nás nesmí chybět :-) K dispozici je i míč pro malé zákazníky. Zde lze trávit čas i hrou kuželek či stolním tenisem.
altán s grilem

pension Otmarka Vytápěný altán s grilem je ideální pro letní firemní i rodinné akce.
otevírací doba

Pro skupiny otevřeme i mimo obvyklou dobu po domluvě.

denoddo
pondělízavřeno
úterý18.0021.00
středa18.0021.00
čtvrtekzavřeno
pátek18.0022.00
sobota18.0022.00
nedělezavřeno

nabídka služeb

Rádi pro vás zajistíme oslavy významných životních jubileí, svatební hostiny, promoční hostiny, slavnostní obědy, výjimečné či slavnostní večeře, školení a firemní akce, atd.